VÍTAME VÁS V REŠTAURÁCII

PIVNICA U ZLATEJ HUSI

SLOVENSKÝ GROB

DOTYK

NEFALŠOVANEJ

TRADÍCIE

Omamná vôňa, nezabudnuteľná chuť, pastva pre oči, milé slovo od obsluhy a dotyk nefalšovanej tradície. Príďte k nám potešiť všetky svoje chuťové zmysly.
„Našim želaním je vytvoriť pre Vás jedinečný a nezabudnuteľný gastronomický zážitok.”

JEDLÁ A NÁPOJE,

VÍNA, CIGARY

Reštaurácia Pivnica u zlatej husi, Slovenský Grob, Vám ponúka skvelý gastronomický zážitok. Husacie hody a ďalšie tradičné aj moderné jedlá potešia všetky Vaše chuťové zmysly.
Milí hostia, naša reštaurácia stále príjma vaše objednávky na zobratie, ale v prípade záujmu Vám radi privezieme vybrané dobroty až priamo ku Vám pred dvere domova alebo firmy.

DEGUSTÁCIE VÍNA

Až 200 druhov kvalitných slovenských i zahraničných vín. ​V našej rozsiahlej ponuke vín si môžete vybrať tradičné slovenské vína, výberové tunajšie i zahraničné vína, ale aj exkluzívne exempláre vín, ktoré si môžete vychutnať spolu s odborným výkladom.​ ​V závislosti od sezóny sa v našej ponuke nachádza okolo 200 vín.  Obsluha Vám

viac »

REZERVÁCIE

NAŠE PRIESTORY S modernými a tradičnými priestormi, priestrannou terasou, krásnou a veľkou záhradou, cigarovým salónikom, vinotékou a degustačnou pivnicou, je naša reštaurácia Pivnica u zlatej husi nádherným a ideálnym miestom pre rôzne rodinné a spoločenské udalosti, alebo kokteilové akcie. Od romantického posedenia pri večeri, obchodného stretnutia, až po veľké rodinné a

viac »
Scroll to Top