OCENENIA

Milí priatelia, chceli by sme sa s Vami osobne podeliť o zopár krásnych noviniek. S veľkou radosťou a nesmiernou vďakou Vám oznamujeme, že naša reštaurácia Pivnica u Zlatej Husi dostala tento rok štyri nové ocenenia.
Ako prvé by sme chceli dať do pozornosti ocenenie od magazínu Bedeker Gurmán, ktorý nás zaradil medzi najlepšie reštaurácie na Slovensku.
"Pivnica u Zlatej Husi vedená krstnou mamou slovenskej husaciny pani Jajcayovou a jej šarmantnou dcérou a veľkou profesionálkou Dankou Kisslingovou"
Radoslav Nackin, Vydavateľ
Druhé ocenenia ktoré obdržala naša reštaurácia sú od medzinárodnej organizácie Restaurant Guru, ktorá zastrešuje a hodnotí len tie najlepšie reštaurácie na svete. Tie reštaurácie ktoré sú znakom kvality a preukázatelne ponúkajú ich zákazníkom výlučne ukážkové služby a vysokú kvalitu gastronómie.
Ocenenie za najlepšie hodnotenú a odporúčanú reštauráciu od medzinárodnej organizácie Restaurant Guru.
Ocenenie za najlepší servis spomedzi reštaurácií v Slovenskom Grobe od medzinárodnej organizácie Restaurant Guru.
Ocenenie za najlepšie a najkvalitnejšie donáškové služby spomedzi reštaurácií v Slovenskom Grobe od medzinárodnej organizácie Restaurant Guru.
Tieto ocenenia sme získali na základe vašich hodnotení a recenzií ktoré si nesmierne vážime a ktoré nás posúvajú v pred. Dávajú nám silu a nádej, že aj v týchto ťažkých časoch, ktoré postihli všetky formy podnikania, ale hlavne sektor reštaurácií a služieb, robíme našu prácu profesionálne, správne, kvalitne a ponuka našich služieb uspokojuje Vás našich priateľov a zákazníkov.
V mene celého tímu Pivnice u Zlatej Husi sa Vám chcem srdečne poďakovať za prejavenú dôveru, podporu a odhodlanie uchovať túto jedinečnú tradíciu pre ďalšie generácie na Slovensku i v zahraničí.
S veľkou pokorou a vďakou Vaša,
Danka Kisslingová
Scroll to Top